Jul 20, 2019 Last Updated 8:45 AM, Jul 20, 2019

Οι σταυροί των δημοτικών εκλογών στη Γλυφάδα - Τα τελικά αποτελέσματα από το Πρωτοδικείο

Read 856 times
Rate this item
(1 Vote)
Tagged under

Οι σταυροί και η κατάταξη των δημοτικών συμβούλων που πήραν μέρος στην εκλογική διαδικασία της 26ης Μαΐου επικυρώθηκαν από το Πρωτοδικείο Αθηνών και το glyfada24.gr σας παρουσιάζει τα τελικά αποτελέσματα της σταυροδοσίας. Από τους 65.366 εγγεγραμμένους στους εκλογικούς καταλόγους ψήφισαν 42.127 από τα όποια βρέθηκαν 40.903 έγκυρα ψηφοδέλτια ενώ τα άκυρα και λευκά ήταν 784 και 440 αντίστοιχα. Πρώτος σε ψήφους αναδείχτηκε ο Περικλής Δορκοφίκης με 4.039 ενώ τον ακολούθησε στη δεύτερη θέση ο Αιμίλιος Βουγιουκλάκης με 3.595 και τρίτη ήταν η Άννυ Καυκά με 2.608 ψήφους. Αξίζει να σημειωθεί ότι τρεις υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι από δύο διαφορετικές παρατάξεις βρήκαν μόνο το σταυρό τους στην καταμέτρηση. Στο νέο δημοτικό συμβούλιο θα συμμετάσχουν 13 γυναίκες.  Δεν κατάφεραν να επανεκλεγούν οι:  Δημήτρης Τσακίρης, Στέλιος Δίβαρης, Δημήτρης Μητρόπουλος, Νίκος Νικολάου, Σωτήρης Βοργιάς, Δημήτρης Βίγλας, Ειρήνη Βαγγελάτου και Βάνα Μπάρμπα.

Γιώργος Παπανικολάου Η Γλυφάδα μας    
ποσοστό  79,01%     ψήφοι    32.318   εκλέγονται     32 σύμβουλοι

1.     ΔΟΡΚΟΦΙΚΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ       4.039
2.     ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΑΚΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ   3.595
3.     ΚΑΥΚΑ ΑΝΝΑ (ΑΝΝΥ) του ΑΝΔΡΕΑ        2.608
4.     ΚΑΣΣΕΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ     2.259
5.     ΑΡΓΥΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ (ΜΠΕΣΣΥ) του ΦΑΙΔΩΝΟΣ      2.079
6.     ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΣΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ      2.058
7.     ΑΚΡΙΒΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ        1.945
8.     ΛΕΒΕΤΣΟΒΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ   1.792
9.     ΝΙΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ  1.712
10.   ΚΙΣΚΗΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ       1.685
11.   ΤΣΑΓΚΛΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ   1.654
12.   ΔΕΝΑΞΑ ΕΛΕΝΗ (ΛΕΝΑ) του ΛΑΜΠΡΟΥ   1.554
13.   ΜΑΡΟΥΛΗ - ΣΑΠΟΥΝΑΚΗ ΕΛΕΟΝΩΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   1.554
14.   ΚΑΡΑΧΟΥ - ΣΚΟΥΤΑΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ   1.417
15.   ΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ   1.317
16.   ΒΑΜΒΑΚΕΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ  1.315
    
17.   ΧΑΡΙΣΗ - ΜΠΙΛΙΑ ΔΑΦΝΟΥΛΑ του ΚΟΣΜΑ  1.307
18.   ΔΗΜΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ   1.286
19.   ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΗ   1.262
20.   ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΣΤΡΑΤΗΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ   1.245
21.   ΜΟΥΛΑΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ   1.238     
22.   ΜΗΛΙΑΡΕΣΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ  1.216
23.   ΚΟΥΡΟΥΠΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ) του ΜΙΧΑΗΛ  1.177
24.   ΜΙΧΑΛΑΚΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  1.150
25.   ΣΚΑΛΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ    1.075
26.   ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1.066
27.   ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ    1.052
28.   ΒΡΥΖΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ  1.018
29.   ΤΣΑΜΠΙΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ  987
30.   ΠΑΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ    979
31.   ΝΙΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΗΛΙΑ     970

32.    ΠΑΤΕΡΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΑΣΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  949

Δεν εκλέγονται
33.    ΣΤΑΥΡΙΑΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΗΡΑΚΛΗ  933
34.    ΔΑΝΙΗΛ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ   907
35.    ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ  857
36.    ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  827
37.    ΔΙΒΑΡΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  825
38.    ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ   820
39.    ΚΑΒΡΟΥΛΑΚΗ ΛΕΥΚΟΘΕΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ  815
40.    ΣΑΚΚΑ ΤΑΞΙΑΡΧΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ   774
41.    ΤΣΙΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   769
42.    ΠΑΠΑΜΑΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ  760
43.    ΤΣΙΩΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ   743

44.  ΚΑΡΑΒΟΥΣΑΛΗ - ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  720  
45.    ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΙΑΚΩΒΙΝΑ (ΒΕΝΙΑ) του ΠΕΤΡΟΥ 666
46.    ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΟΣ) του ΣΥΛΛΑ  64

947.   ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ  649  
48.    ΓΚΟΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ   640
49.    ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ  627
50.    ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΥΠΑΚΟΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ 612
51.    ΚΑΡΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ  611
52.    ΓΙΑΤΡΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  594
53.    ΛΙΑΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ  581
54.    ΛΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΣΙΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 579
55.    ΜΑΡΣΕΛΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ - ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ  571
56.    ΙΑΚΩΒΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ  543
57.    ΚΑΤΣΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 540
58.    ΚΑΝΕΛΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ  490
59.    ΤΣΕΛΙΟΥ - ΚΑΡΑΜΠΑΣΙΑΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ  459
60.    ΛΑΜΠΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  389
61.    ΝΤΟΣΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΠΑΤΤΥ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  355
62.    ΦΥΚΑ ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 337

Θεοδοσόπουλος Στυλιανός  Η ΓΛΥΦΑΔΑ ΓΥΡΙΖΕΙ ΣΕΛΙΔΑ
 Ποσοστό  6,14%            ψήφοι   2.511  εκλέγονται 3
 1.    ΤΖΟΥΒΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  585
 2.    ΓΙΑΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ   201
 3.    ΑΝΔΡΕΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ  186  Επιλαχών
 4.    ΠΑΝΙΑΣ ΠΕΤΡΟΣ - ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   161
 5.    ΘΕΟΔΩΡΙΤΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ  150
 6.    ΠΑΡΑΓΥΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΛΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  149
 7.      ΜΑΡΟΥΛΗ ΕΛΕΟΝΩΡΑ του ΗΛΙΑ  135
 8.     ΣΑΡΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  118
 9.     ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ  117
10.    ΜΠΑΡΜΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΝΑ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ  116
11.    ΚΟΛΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  104
12.    ΓΙΑΜΑΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ   98
13.    ΑΛΑΦΟΥΖΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΙΑΚΩΒΟΥ  97
14.    ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 94
15.    ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ  94
16.    ΛΙΑΚΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ  92
17.    ΠΙΣΚΟΝΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ  89
18.    ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  88
19.    ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  84
20.    ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 81
21.    ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  78
22.    ΧΑΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 77
23.    ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 75
24.    ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΙΜΟΥ  75
25.    ΧΕΙΛΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  70
26.    ΣΑΛΑΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ  64
27.    ΦΡΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ  64   
28.    ΧΑΣΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑ (ΝΑΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  62   
29.    ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  55
30.    ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ ΧΡΥΣΑΥΓΗ (ΧΡΥΣΑ) του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ  53
31.    ΒΑΧΑΒΙΩΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  52
32.    ΣΙΔΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 5127.   ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΑΡΓΥΡΩ (ΡΑΝΙΑ) του ΚΥΡΙΑΚΟΥ  51  
28.    ΤΣΑΚΑ ΛΙΝΤΙΤΑ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ  51
29.    ΚΑΤΟΠΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΣΗΜΑΚΗ  46
     
30.    ΚΑΜΤΣΙΟΥ ΕΛΠΙΝΙΚΗ (ΝΙΚΗ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ  46
31.    ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  45
32.    ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΙΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ  45
33.    ΜΙΚΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ  44
34.    ΔΑΝΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΤΙΝΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ  44
35.    ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΣΕΝΗΣ (ΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  41 .   
36.    ΤΡΙΑΝΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  4137.   ΤΣΙΤΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ) του ΚΡΙΤΩΝΑ   40  
38.    ΜΟΥΣΟΥΡΑ ΜΑΡΙΕΤΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ  40  
39.    ΚΥΡΙΤΣΗ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΤΖΕΝΗ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ   39
40.    ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  39
41.    ΔΙΚΑΙΟΥΛΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ  38
42.    ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΑΡΙΑ - ΡΕΙΤΣΕΛ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ  33
43.    ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ  33
44.    ΤΣΙΠΡΙΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ   32
45.    ΜΑΓΚΛΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  31  
46.    ΚΟΛΤΣΙΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  30
47.    ΛΑΓΙΟΥ ΝΙΚΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 30
48.    ΧΑΡΑΤΣΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  29
     
49.    ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  2850.   ΔΑΜΑΣΚΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  25
51.    ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 22
 
52.    ΣΑΡΠ ΑΛΛΕΝ - ΦΙΛΙΠ του ΧΙΛΛΙ-ΝΤΗΝ  21
53.    ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΛΕΑΝΘΗ (ΚΛΑΙΡΗ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  21
54.    ΜΩΡΑΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ   21
55.    ΠΙΕΡΡΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ  20
56.    ΞΕΝΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ    19

Ταστάνης Αναστάσιος    ΑΝΑΤΡΟΠΗ ΣΤΗ ΓΛΥΦΑΔΑ
Ποσοστό  4,64%    Ψήφοι  1.653  εκλέγονται 2  
1.     ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ   195 εκλέγεται
2.     ΠΑΤΡΙΚΟΥΝΑΚΟΥ ΑΛΚΗΣΤΙΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 143  (επιλαχούσα)
3.     ΓΟΝΤΙΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  123
4.     ΠΑΝΤΟΥ ΘΕΑΝΩ του ΘΩΜΑ  121
5.     ΚΟΜΗΝΕΑ ΣΟΦΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ   116
6.     ΤΣΙΡΩΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  115
7.     ΚΑΪΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ  97
8.     ΖΑΜΠΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ  94
9.     ΚΑΤΣΑΡΟΥΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ  93
10.    ΛΑΝΤΖΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  91

11.    ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΠΥΡΡΟΥ  85

12.    ΛΙΒΑΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΓΕΡΑΣΙΜΟΥ   78  
13.    ΑΛΑΤΣΗ ΦΡΑΪΛΙΧ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ  71

14.    ΚΑΤΣΙΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ   71

15.    ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ  69
16.    ΜΑΓΚΑΦΩΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  67
    
17.    ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  66    
18.    ΚΑΡΑΣΤΕΦΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ  63 19.   ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  62  
20.    ΔΗΜΑΚΟΥΛΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ  62
21.    ΜΗΝΔΡΙΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  60
22.    ΚΟΥΡΟΥΚΛΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ  5923.  ΓΚΟΝΖΑΛΕΣ ΑΒΡΑΜΙΩΤΗ ΓΑΒΡΙΕΛΑ του ΜΠΕΡΝΙ ΓΚΟΝΖΑΛΕΣ   59
24.    ΚΛΩΝΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   58
25.    ΜΟΥΖΑΚΗ ΒΟΥΓΙΔΗ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  58
26.    ΚΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  53
27.    ΝΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 53
28.    ΜΙΓΚΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  44
29.    ΜΠΙΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  44
30.    ΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  42
31.    ΣΙΦΝΙΟΣ ΣΙΦΟΝΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ  39
32.    ΣΚΑΡΑΝΤΩΝΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  3633.    ΠΡΙΝΤΖΗ ΧΡΟΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ  35
34.    ΠΛΙΑΚΗ ΑΝΝΕΤΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ   33
35.    ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  30
36.    ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΝΙΚΟΛΑΟΥ  30
37.    ΜΠΑΣΑ ΡΑΪΚΡΙΣΤ του ΑΓΚΙΜ  29
38.    ΚΡΕΟΥΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΜΑΙΡΗ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ  29
39.    ΨΥΚΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ  29
40.    ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 29
41.    ΤΣΕΜΠΕΡΛΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΑΝΕΣΤΗ  23
42.    ΠΡΟΒΕΛΕΓΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ  22
43.    ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ  21
44.    ΜΑΚΑΝΤΑΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ  2145.   ΖΑΡΜΠΟΥΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  20
46.    ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  18
.     
47. ΣΙΟΥΡΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   12Φιλόπουλος Γεράσιμος    ΔΥΝΑΤΗ ΓΛΥΦΑΔΑ - ΝΕΑ ΑΡΧΗ
Ποσοστό  3,77%    ψήφοι  1.540  εκλέγονται 2
1.     ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  195 (εκλέγεται)2.    ΒΙΓΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 191    
3.     ΒΑΚΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ   155
4.     ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ   136
5.     ΖΑΜΠΕΤΟΝΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  134
6.     ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  117
7.     ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ  116
8.     ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ  107
10.   ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ  105
11.   ΚΑΡΑΝΤΖΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ  94
12.   ΧΡΕΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ  92
 
13.   ΚΑΣΚΑΒΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ  90
14.   ΤΕΡΕΖΑΚΗ ΦΛΩΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ  8215.  ΑΜΑΞΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  73
16.   ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  73
17.   ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  65
18.   ΜΕΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  63
19.   ΜΠΑΡΚΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ   63
20.   ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ  60
21.   ΓΚΙΟΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  57  
22.   ΜΠΑΡΜΠΑΡΕΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ  57
23.   ΠΟΛΙΤΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ  54  
24.   ΜΠΟΥΛΟΥΓΑΡΗ ΜΙΧΑΛΟΥΛΑ (ΜΙΚΑΕΛΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  50
25.   ΣΑΚΕΛΑΡΗ ΡΟΔΑΝΘΗ (ΡΟΖΑ) του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ  42
26.   ΑΡΒΑΝΙΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ  41
27.   ΜΟΥΤΑΦΗ ΔΩΡΟΘΕΑ του ΙΩΑΝΝΗ  40
       
28.   ΜΙΛΕΤΗΣ ΑΛΕΞΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ  35
29.   ΜΠΟΘΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ  34
30.   ΔΡΙΜΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  34  
 
31.   ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΜΑΡΙΟΣ) του ΙΩΑΝΝΗ   26
32.   ΓΚΙΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ  33
33.   ΛΑΜΠΙΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  24
    
34.    ΚΑΤΣΙΧΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ   22
35.    ΤΣΙΛΙΚΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  2236.    ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ  21
37.    ΚΟΥΡΕΝΤΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ  20     
38.    ΚΥΡΙΑΚΑΚΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  16
39 .   ΛΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ  15
40.    ΚΟΡΚΟΔΕΙΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  14
.     
41.   ΜΠΟΥΛΑΜΑΤΗ ΜΥΡΣΙΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  10
42.   ΜΙΧΑΛΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του ΜΑΡΚΕΛΛΟΥ 10
43.   ΜΕΝΤΟΛΛΗ ΤΖΕΝΣΙΛΑ του ΦΑΝΤΙΛ  8
44.   ΠΑΠΑΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ  7
.     
 
Στεφανίδης Αλέξιος  ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
Ποσοστό  3,42%       ψήφοι  1.397  εκλέγεται  1 -  ο επικεφαλής του ψηφοδελτίου
1.    ΓΚΟΥΜΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΤΑΣΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  328
2.    ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ του ΑΓΓΕΛΗ  317
3.    ΣΑΡΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ  193
4.    ΣΑΡΡΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ (ΑΡΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  104
5.    ΑΓΓΟΥΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ  94
6.    ΜΕΡΙΚΟΥ ΠΑΓΩΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  85
7.    ΑΣΛΑΝΙΔΗ ΕΛΕΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  74
8.    ΠΑΦΙΛΗ ΣΩΤΗΡΙΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  70
9.    ΚΟΥΪΡΟΥΚΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ (ΝΕΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  58
10.  ΑΚΤΥΠΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ  56
11.  ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΑ ΑΡΓΥΡΩ του ΦΩΤΙΟΥ  5212.    ΑΓΓΕΛΙΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ  51
13.  ΒΑΝΤΑΡΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ   50
14.  ΑΚΤΥΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ  40
15.  ΚΑΤΣΑΡΕΛΑ ΒΟΤΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ συζ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ  46
16.  ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ  37
17.  ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ  35
18.  ΜΟΣΧΟΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΡΑΣΧΟΥ  34
19.  ΚΑΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ  33
20.  ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ  33
21.  ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ  33
22.  ΨΩΜΑΣ ΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  32
     
23.  ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ  31
24.  ΑΝΩΜΕΡΙΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ  28
25.  ΚΑΛΦΑ ΖΩΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  27
26.  ΣΤΑΜΟΥ ΔΗΜΤΡΑ (ΝΤΕΜΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  26
27.  ΡΟΥΣΣΟΥ ΛΗΤΩ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ  24      
28.  ΠΕΡΙΠΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  23
29.  ΨΗΜΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  23
30.  ΚΑΛΦΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  22
31.  ΜΑΥΡΟΔΟΓΛΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΗ του ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ  21
32.  ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΩΤΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  21
   
33.  ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ  21
     
34.  ΚΥΡΙΑΖΗ ΝΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  20
35.  ΠΛΙΑΤΣΙΚΑ ΘΩΜΑΪΤΣΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  20
36.  ΛΕΒΑΝΤΗ ΣΚΟΡΔΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ συζ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ  19
37.  ΝΤΑΝΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΠΑΡΑΣΧΟΥ  19
38.  ΚΟΥΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ  18
39.  ΣΤΑΦΥΛΟΠΑΤΗ ΚΑΤΣΑΡΕΛΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (ΕΦΗ) συζ. ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ  17
40.  ΛΙΑΓΚΑΚΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΑΓΓΕΛΗ  17  
41.  ΠΑΓΩΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ  16
42.  ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ  16
43.  ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΔΙΑΜΑΝΤΗ  1644.  ΚΑΤΣΑΡΑΓΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ  15
45.  ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΑΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ  15
46.  ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ ΑΝΕΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΚΙΚΗ) συζ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  14
47.  ΓΑΒΡΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  14
48.  ΠΥΡΟΜΑΛΗ ΧΑΛΑΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ   14
49.  ΜΙΧΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΥ  14
50.  ΛΑΚΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ ΣΟΦΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ  13
51.  ΖΩΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ  13
52.  ΜΕΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΕΠΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  13
53.  ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΑΣΩΝ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  11
54.  ΚΑΤΣΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ  11
55.  ΖΥΜΠΟΥΝΕΛΗΣ ΜΑΝΤΖΑΒΙΝΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΒΑΣ.  10
   
56.   ΜΑΓΡΙΠΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ  9
   
57.   ΠΑΝΑΚΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ (ΕΦΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  9
58.   ΣΚΑΡΠΑΘΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ  9
59.   ΒΑΝΤΟΛΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΟΡΕΣΤΗ  8
60.   ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  861.  ΠΗΓΑΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 4

Γκουριώτης  Αναστάσιος  Η ΓΛΥΦΑΔΑ ΜΠΡΟΣΤΑ
Ποσοστό  1,32%  ψήφοι  541 εκλέγεται ο επικεφαλής του συνδυασμού  
1.    ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 87 (επιλαχών)
2.    ΒΟΡΓΙΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ  86

Βαγγελάτου Ειρήνη  ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΗ ΓΛΥΦΑΔΑ
Ποσοστό  1,18%  ψήφοι  481     Δεν  καταλαμβάνει έδρα
1.    ΚΑΛΙΝΤΕΡΑΚΗΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ   68
2.    ΒΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ (ΜΙΛΤΟΣ) ΤΟΥ ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΟΥ 61

Βασιλάκης Παναγιώτης - ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
Ποσοστό  1,13%    ψήφοι  462 -  Ο συνδυασμός  δεν καταλαμβάνει έδρα

Last modified on Thursday, 20 June 2019 19:27

Find Us on Facebook